Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży

Ogłoszenia Duszpasterskie

19 Niedziela Zwykła

13 sierpnia 2017

 

  • Dziś rozpoczyna pracę duszpasterską w naszej parafii O. Zbigniew Jałbrzykowski SJ. Przybył do nas z Rzymu. W imieniu naszej wspólnoty zakonnej i parafialnej witamy Go bardzo serdecznie i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowej posłudze.
  • W najbliższy wtorek 15 sierpnia, w kościele będziemy przeżywać uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia w naszej świątyni będzie niedzielny porządek nabożeństw.
  • Informujemy, że Karolina Jóźwiak, absolwentka naszego DA Szczep, zaangażowana w przygotowanie ŚDM i w życie naszej parafii, wybiera się na misje do Brazylii. Z tej racji, w przyszłą niedzielę, Karolina podzieli się z nami misyjnym świadectwem. Przeprowadzimy też zbiórkę ofiar, którymi wesprzemy Jej wyjazd i pobyt w Brazylii.
  • Kancelaria parafialna do końca sierpnia czynna jest we wtorki w godz. od 16.00 do 18.00 i w piątki w godz. od 10.00 do 12.00.
  • W dniach od 8 do 10 września, organizujemy trzydniową, autokarową pielgrzymkę do Zakopanego i Krakowa (Krzeptówki, Łagiewniki). Koszt udziału – 300 zł. Zachęcamy parafian do udziału. Zapisy już tylko przez najbliższy tydzień: w niedzielę w zakrystii, w tygodniu – w kancelarii parafialnej.
  • W kalendarzu liturgicznym, w poniedziałek przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika; w czwartek - św. Jacka, kapłana.
  • Wszystkim naszym Parafianom oraz Gościom życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.