Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

5 Niedziela Zwykła

10 lutego 2019

 

  • W poniedziałek 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, przypada 27. Światowy Dzień Chorego.
  • Z racji Dnia Chorego, papież Franciszek wystosował specjalne orędzie pt.: „Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie (Mt 10,8)”.
  • W tym dniu w naszym kościele o godz. 18.30, zostanie odprawiona Msza św. za chorych połączona z sakramentem chorych.
  • Zakończyliśmy kolędę – wizytę duszpasterską w naszej parafii. Przyjęto nas w 1997 mieszkaniach - (23,82%). Odmówiono wizyty w 514 mieszkaniach - (6,13%). Nie otwarto nam drzwi w 5873 mieszkaniach - (70,05%).
  • Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzinom, za przyjęcie kolędy w swoim Domu i za złożone ofiary. Dziękujemy wszystkim kapłanom. Dziękujemy również naszym Ministrantom, którzy towarzyszyli kapłanom. Niech miłość i opieka Boża wspiera Was każdego dnia.
  • Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w czwartek, 14 lutego, o godz. 17.15, w domu parafialnym.
  • Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w środę, 13 lutego i trwać będzie do końca kwietnia. Szczegółowe informacje na plakatach i na stronie internetowej parafii. Zapraszamy zainteresowane pary narzeczonych.
  • Polecamy pamiątkowy jubileuszowy album fotograficzny z naszego kościoła. Jego egzemplarze wyłożone są pod chórem.
  • Zachęcamy wiernych do zamawiania Mszy św.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.