Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

5 Niedziela Wielkanocna

19 maja 2019

 

  • Trwają przygotowania do Parafialnego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się w niedzielę 9 czerwca. Już dzisiaj zapraszamy naszych parafian, rodziny i dzieci do wspólnego świętowania.
  • Kolejne spotkanie organizacyjne, odbędzie się we wtorek, 21 maja o godz. 19.00. Zapraszamy chętnych do pomocy w przygotowaniach.
  • Podczas pikniku odbędzie się kiermasz z nagrodami. Raz jeszcze prosimy o przekazywanie upominków, drobnych rzeczy, które mogą ucieszyć.
  • Również w najbliższy wtorek o godz. 19.15, w kaplicy św. Judy Tadeusza odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu duchowość ludzi świeckich. Jego temat brzmi: „Jak rozeznawać Drogi Boże? Praktyka rozeznawania”. Prowadzi: O. Adam Schulz SJ.
  • W każdy czwartek – w naszej świątyni trwa całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy parafian do udziału w tej modlitwie.
  • W przyszłą niedzielę 26 maja, podczas Mszy św. o godz. 11.00, będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii św. dzieci z naszej parafii. Spowiedź dzieci rocznicowych – w piątek o godz. 16.00 w kościele. Zapraszamy dzieci i rodziców.
  • Również w przyszłą niedzielę, dzieci ze scholi i nasi ministranci po każdej Mszy św., będą zbierać dobrowolne ofiary na potrzeby duszpasterskie Liturgicznej Służby Ołtarza i dofinansowanie wakacji w Tykocinie.
  • W niedzielę 2 czerwca, przypada XII Święto Dziękczynienia. O godz. 8.00 - z Placu Piłsudskiego wyruszy procesja do Świątyni Opatrzności Bożej, gdzie o godz. 12.00 zostanie odprawiana uroczysta Msza św. z udziałem Episkopatu Polski.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.