Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

4 Niedziela Adwentu

22 grudnia 2019

 

 • We wtorek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. W Wigilię - Msze św. w naszej świątyni: o godz. 6.30, 7.30 i 8.00.
 • O północy zostanie odprawiona Uroczysta Pasterka w intencji naszych Parafian i Dobroczyńców.
 • Przed Pasterką o godz. 23.30 – zapraszamy do wspólnego kolędowania ze scholą Promyki Miłosierdzia.
 • W Boże Narodzenie nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 i godz. 12.15 dla przedszkolaków.
 • W czwartek 26 grudnia - Uroczystość św. Szczepana, patrona naszej parafii i Odpust w naszym kościele. Uroczystej Mszy św. o godz. 12.30 będzie przewodniczył ks. Bp Piotr Jarecki. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafian oraz grupy i wspólnoty duszpasterskie.
 • Podczas minionych rekolekcji zbieraliśmy produkty żywnościowe i ofiary pieniężne (6, 5 tys. zł) na świąteczne paczki dla potrzebujących. Nasz Parafialny Zespół Caritas, przygotował i rozdał ponad 130 paczek. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za hojne serce. Wspólnocie Daję Ci Słowo dziękujemy za przygotowanie spotkania opłatkowego dla seniorów i osób samotnych.
 • Spowiedź w naszym kościele - dziś podczas wszystkich Mszy św. W Wigilię od godz. 6.30 do 12.30. W uroczystość Bożego Narodzenia spowiedzi nie będzie.
 • Opłatki wigilijne dostępne są w zakrystii i w przedsionku kościoła.
 • Kancelaria Parafialna będzie czynna dopiero od 2 stycznia. W pilnych sprawach prosimy kontaktować się z duszpasterzami.
 • Wizytę Duszpasterską – Kolędę, rozpoczniemy w niedzielę 29 grudnia. Zaczniemy od ul. Niepodległości – nowej części naszej parafii. Szczegółowy plan kolędy w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii.
 • Dziękujemy harcerzom za przyniesione dzisiaj do naszej świątyni, „Betlejemskie Światło Pokoju”. Weźmy je do swoich domów.
 • Zachęcamy do nabycia za symboliczną złotówkę i do lektury kolejnego numeru pisma - „Nasza Parafia”. Pismo – wyłożone jest pod chórem, obok prasy katolickiej.
 • W ramach przygotowania do beatyfikacji Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, w sobotę 28 grudnia o godz. 19.00, w archikatedrze warszawskiej zostanie odprawiona kolejna Msza św., na którą zaproszeni są wierni z dekanatu mokotowskiego i z naszej parafii. Zachęcamy Was do licznego udziału w tym nabożeństwie.
 • Życzymy wszystkim owocnego przygotowania i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.