Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

6 Niedziela Zwykła

16 lutego 2020

 

  • Zakończyliśmy kolędę – wizytę duszpasterską w naszej parafii. Przyjęto nas w 1964 mieszkaniach - (23,61%). Odmówiono wizyty w 490 mieszkaniach - (5,89%). Nie otwarto nam drzwi w 5865 mieszkaniach - (70,50%).
  • Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzinom, za przyjęcie kolędy w swoim Domu i za złożone ofiary. Dziękujemy wszystkim kapłanom. Dziękujemy również naszym Ministrantom – Maurycemu i Marcinowi, którzy towarzyszyli kapłanom. Niech miłość i opieka Boża wspiera Was każdego dnia.
  • Grupa dzieci z naszej parafii, zakończyła wczoraj swój tygodniowy wypoczynek w Zawoi. Dziękujemy wychowawcom, opiekunom i wszystkim, którzy wsparli ten czas wypoczynku.
  • Z racji ferii zimowych, dzisiaj odwołana jest Msza św. dla przedszkolaków o godz. 12.15
  • W najbliższy wtorek o godz. 19.15, w kaplicy św. Judy Tadeusza odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu duchowość ludzi świeckich. Jego temat brzmi: „Piękno – drogą zjednoczenia z Bogiem” Spotkanie prowadzi: O. Adam Schulz SJ.
  • Przypominamy o czwartkowej, całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni i zachęcamy parafian do udziału w tej modlitwie.
  • Organizujemy autokarową - Jubileuszową Pielgrzymkę do Włoch, w dniach od 17 do 25 października br. W programie pielgrzymki: Tarvisio, Padwa, Asyż, Rzym, Monte Cassino, Loreto. Zapraszamy parafian do udziału. Szczegółowe informacje na plakatach. Zapisy i kontakt w kancelarii parafialnej.
  • Zapraszamy do udziału w skupieniu rekolekcyjnym pt. „Od uważności do kontemplacji Jezusa”. Odbędzie się ono w pierwszy weekend Wielkiego Postu, 28 lutego – 1 marca. Informacje na plakatach przy wyjściu z kościoła.
  • Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza chętnych na rekolekcje ignacjańskie w życiu codziennym w okresie od 1 do 29 marca. Zapisy na te rekolekcje do 24 lutego. Więcej informacji na plakacie oraz na stronie internetowej: www.wzch.org.pl/radiowe
  • W najbliższym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym, w sobotę przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.