Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

2 Niedziela Wielkiego Postu

8 marca 2020

 

  • Dziś misyjna niedziela „Ad gentes” – dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Dobrowolne ofiary prznaczone na ten cel można składać do skarbony pod chórem.
  • Dzisiaj o godz. 15.30 - Msza św. inicjacyjna, dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w naszej parafii. Zapraszamy do udziału wszystkich rodziców i dzieci.
  • W najbliższy czwartek, 12 marca przypada 7. rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Tego dnia o godz. 17.30, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie zostanie odprawiona Msza św. z udziałem Episkopatu Polski. W imieniu Księdza Kardynała, zapraszamy parafian do udziału w tej uroczystości.
  • Jutro w naszym kościele rozpoczną się trzydniowe rekolekcje dla uczniów Szkół Podstawowych, znajdujących się na terenie naszej parafii.
  • Grupa parafian i sympatyków naszej parafii zaprasza wszystkich chętnych na cotygodniowe spotkania i rozmowy o życiu codziennym, o współczesnych problemach człowieka i sposobach radzenia sobie z nimi oraz innych, dowolnych sprawach życiowych, które pragnęliby poruszyć uczestnicy. Na pierwsze spotkanie proponujemy, wtorek 10 marca o godz. 19.15 w naszym domu parafialnym.
  • W ramach przygotowań do beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, zapraszamy na kolejną konferencję poświęconą Prymasowi Tysiąclecia, w czwartek o godz. 19.15 w sali św. Judy Tadeusza, w domu parafialnym.
  • Organizujemy autokarową - Jubileuszową Pielgrzymkę do Włoch, w dniach od 17 do 25 października br. Zapraszamy parafian do udziału. Szczegółowe informacje na plakatach. Zapisy i kontakt w kancelarii parafialnej.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.