Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

23 Niedziela Zwykła

6 września 2020

 

 • Po wakacyjnej przerwie, na progu nowego roku szkolnego i katechetycznego, witamy serdecznie dzieci, młodzież, nauczycieli i katechetów.
 • Od dzisiaj wznawiamy Mszę św. o godz. 17.00 w kościele oraz Mszę św. dla przedszkolaków, o godz. 12.15 w kaplicy św. Judy Tadeusza w domu Parafialnym. Gorąco zachęcamy wszystkich rodziców i dzieci do udziału w niedzielnej Eucharystii.
 • W niedzielę 13 września, podczas Mszy św. o godz. 11.00, będziemy przeżywać z dziećmi rocznicę I Komunii św. W związku z tym zapraszamy rodziców i dzieci na próbę, która odbędzie się w środę, 9 września o godz. 16.30. Spowiedź - w piątek o godz. 16.30.
 • Uroczystość I Komunii św., dla ostatniej grupy dzieci, odbędzie się w sobotę 26 września.
 • W środę – Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.15.
 • W każdy czwartek – całodzienne wystawnie i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy i zachęcamy parafian do udziału w tej modlitwie.
 • W najbliższy czwartek o godz. 18.30 zapraszamy na WIECZÓR Z „MATKĄ BOLESNĄ”. W programie: Msza św., modlitwa różańcowa, adoracja oraz indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Podczas nabożeństwa, w sposób szczególny, będziemy prosić o ustanie pandemii koronawirusa oraz o dobre i trwałe owoce dydaktyczno - wychowawcze dla dzieci i młodzieży rozpoczynającej nowy rok szkolny.
 • Kurs Przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w środę, 30 września i trwać będzie do środy 2 grudnia. Szczegółowe informacje i zapisy w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 • W drugiej połowie września, rozpoczniemy również przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież z naszej parafii i wszystkich chętnych. Zapisy drogą elektroniczną. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii.
 • W przyszłą niedzielę, członkowie Akcji Katolickiej i nasz parafialny zespół Caritas, przeprowadzi zbiórkę ofiar na pomoc potrzebującym rodzinom i dzieciom.
 • W kalendarzu liturgicznym, we wtorek, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.