Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

25 Niedziela Zwykła

20 września 2020

 

  • Dziękujemy naszemu parafialnemu zespołowi Akcji Katolickiej i Caritas za przeprowadzoną zbiórkę ofiar i przygotowanie paczek żywnościowych. Zebraliśmy 3400 zł. W miniony czwartek wielu potrzebujących pomocy otrzymało wsparcie.
  • Dziękujemy również Wam wszystkim za hojne serce oraz za modlitwę i ofiary, jakie składacie także na utrzymanie i funkcjonowanie naszej świątyni w tym trudnym czasie pandemii.
  • W najbliższą środę odbędzie się spotkanie katechetów. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.30. Zapraszamy katechetów.
  • Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia plastyczne inspirowane niedzielną Ewangelią pt: „KREDKAMI DO NIEBA”. Spotkania odbywają się w piątek o godz. 17.15 w Domu Parafialnym.
  • W sobotę 26 września, podczas Mszy św. o godz. 10.00, ostatnia grupa dzieci z naszej parafii, przystąpi do I Komunii św. W związku z tym zapraszamy rodziców i dzieci na próbę, która odbędzie się w czwartek, 24 września o godz. 16.00. Spowiedź - w piątek także o godz. 16.00.
  • Schola - Promyki Miłosierdzia zaprasza wszystkie dzieci - dziewczynki i chłopców, które chciałyby swoim śpiewem ubogacać Mszę Świętą. Zapraszamy w niedzielę o godz. 9.45 do salki w Domu Parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę, dzieci ze scholi i nasi ministranci będą zbierać dobrowolne ofiary do puszki na potrzeby duszpasterskie Liturgicznej Służby Ołtarza.
  • Trwają zapisy na kurs przedmałżeński oraz na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Szczegółowe informacje w gablocie i na stronie internetowej parafii. Zainteresowanych zapraszamy do udziału.
  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w środę – św. O. Pio, kapłana; w piątek – bł. Władysława z Gielniowa, kapłana.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.