Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

Sobota, 26 grudnia 2020

Św. Szczepana

 

  • Trwa Oktawa Bożego Narodzenia. Czas radości z Narodzenia Chrystusa.
  • Dzisiaj Uroczystość św. Szczepana, patrona naszej parafii. Uroczystej Mszy św. odpustowej o godz. 12.30, będzie przewodniczył O. Tomasz Ortmann SJ, Prowincjał Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafian oraz grupy i wspólnoty duszpasterskie.
  • Jutro niedziela Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Będziemy się modlić za wszystkie rodziny, a zwłaszcza za rodziny naszej parafii.
  • W czwartek, 31 grudnia o godz. 17.00, zostanie odprawiona uroczysta Msza św. z „Te Deum” na zakończenie Starego Roku. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy dziękczynnej za otrzymane łaski w kończącym się Roku 2020.
  • W Nowy Rok przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to zarazem Światowy Dzień Pokoju. W naszej świątyni – niedzielny porządek Mszy św. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
  • Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Będą one przeznaczone na KUL oraz na Papieski Wydział Teologiczny „Bobolanum” w Warszawie, gdzie młodzi jezuici przygotowują się do kapłaństwa.
  • W tym roku nie będzie kolędy w formie tradycyjnych odwiedzin w domu. Tym razem, w ramach kolędy zapraszamy naszych parafian z poszczególnych ulic do udziału we Mszy św. o godz.18.30. Początek, w poniedziałek 18 stycznia 2021. Szczegółowy plan naszych modlitewnych spotkań w przedsionku kościoła oraz na stronie internetowej parafii.
  • Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom i Dobroczyńcom naszego kościoła i domu zakonnego, życzymy radosnych, pełnych pokoju i miłości Świąt Bożego Narodzenia.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.