Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

6 Niedziela Zwykła

14 lutego 2021

 

  • W najbliższą środę przypada Popielec - początek Wielkiego Postu. Msze św. w naszej świątyni o godz. 7.00, 8.00, 9.00, 17.00 dla dzieci i młodzieży, 18.30 i 20.00. Podczas każdej Mszy św. obrzęd posypania popiołem.
  • W Środę Popielcową wiernych obowiązuje post ścisły. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • Gorzkie Żale – w każdą w niedzielę o godz. 17.45.
  • Droga Krzyżowa - w piątki - dla dzieci (z przyjęciem Komunii św.) - o godz. 16.30; dla ogółu wiernych o godz. 17.45; dla młodzieży i studentów o godz. 20.00. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie.
  • W czasie Wielkiego Postu nie będzie piątkowych „Medytacji pod krzyżem”.
  • Za tydzień, w niedzielę o godz. 15.30 rozpoczniemy cykl Mszy św. inicjacyjnych, dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w naszej parafii. Zapraszamy do udziału wszystkich rodziców i dzieci.
  • Zakończyły się spotkania kolędowe w naszej parafii. Dziękujemy parafianom za udział w nich.
  • Dziękujemy również Wam wszystkim za modlitwy i ofiary, jakie składacie na utrzymanie i funkcjonowanie naszej świątyni w trudnym czasie pandemii.
  • „Pokój mój daję wam” – pod takim hasłem Wspólnota Życia Chrześcijańskiego we współpracy z Jezuitami, organizuje rekolekcje ignacjańskie w życiu codziennym. Rekolekcje odbędą w Wielkim Poście od 21 lutego do 21 marca - w Radio Warszawa i przez internet. Zapisy do 15 lutego na stronie: www.wzch.org.pl/radiowe. Więcej informacji i adres strony internetowej na plakatach.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.