Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego

9 stycznia 2022

 

 • W kalendarzu liturgicznym - dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się Okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się Okres Zwykły, w którym wspomina się misterium Chrystusa w jego pełni, zwłaszcza w niedziele.
 • Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św., które nie odbyło się w listopadzie, odbędzie się 18 stycznia, wtorek g. 17.00 w Kościele.
 • Na czas synodu zawiązała się Parafialna Rada Synodalna w naszej parafii. Ks. Proboszcz i jej obecni członkowie w liczbie 3 osób zapraszają wszystkich chętnych oraz szczególnie małżonków i młodzież do zaangażowania w Radzie Synodalnej. Informacje i szczegóły u ks. Proboszcza.
 • Jutro rozpoczynamy spotkania kolędowe w kościele. W obecnych okolicznościach ZAPRASZAMY naszych parafian z poszczególnych ulic do udziału we Mszy św. o godz. 18.30 w danym dniu, by wspólnie modlić się o błogosławieństwo mieszkańców i mieszkań.
  • Szczegółowy Plan Kolędy znajduje się na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii - szczepan.jezuici.pl
 • Akademia Katolicka w Warszawie – Collegium Bobolanum zaprasza na Konferencję pt. "Czas przebaczenia i powrotu". Szczegóły na plakacie.
 • DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM ZA MODLITWĘ I OFIARY, które składacie na utrzymanie i funkcjonowanie naszej świątyni.
 • KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA - w każdą środę - o godz. 18.15
 • ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU - w czwartki od 8.30 - 18.30
 • MEDYTACJE POD KRZYŻEM - w piątki - godz. 18.00

Copyright © 2014. All Rights Reserved.