Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

6. Niedziela Wielkanocy

22 maja 2022

 

   • Nabożeństwo majowe - o godz. 18.00

  • Dzisiaj, odbywa się kiermasz ciast, z którego dochód będzie przeznaczony na organizację Rodzinnego Pikniku Parafialnego. Ciasta będą dostępne po Mszach św. - od godz. 8.00
  • Trwają również przygotowania do Parafialnego Pikniku pod hasłem „Znajdź swojego bohatera”, który odbędzie się 12 czerwca, w niedzielę Trójcy św. w godzinach - od 13.30 do godz. 16.00. Już dzisiaj zapraszamy parafian, rodziny i dzieci do wspólnego świętowania jak również do pomocy przy organizacji pikniku. Proszę zgłosić się do osób przy kiermaszu.
  • Nowenna do Opatrzności Bożej - rozpoczniemy podczas Nabożeństw majowych od 27 maja, w najbliższy piątek.
  • W sobotę, 28 maja, przypada rocznica śmierci i pierwsze liturgiczne wspomnienie bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. 
  • Za tydzień, w przyszłą niedzielę - UROCZYSTOŚĆ Wniebowstąpienia Pańskiego
   • za tydzień - zbiórka na duszpasterstwo dzieci z naszej parafii do skarbony przy wyjściu.

 • Zapraszamy na Autokarową Pielgrzymkę jednodniową do św. Krzyża w woj. świętokrzyskim - 18 czerwca 2022 r. Zapisy u ks. Proboszcza i kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Cena - 100,- zł. W cenę wliczony jest obiad i ubezpieczenie. 
 • Dostępny jest już nowy numer gazetki parafialnej „Nasza Parafia”, zachęcamy do lektury i dziękujemy za wsparcie jego wydania.
 • Akademia Katolicka w Warszawie - Collegium Bobolanum zaprasza na sesję pt. PROWADZENI PRZEZ DUCHA z okazji 400. rocznicy kanonizacji św. Ignacego Loyoli, św. Franciszka Ksawerego, św. Teresy od Jezusa, św. Filipa Nereusza i św. Izydora Oracza. Sesja odbędzie się w Auli Wielkiej, ul. Rakowiecka 61, w sobotę 28 maja o godzinie 10.00. Sesja odbywa się w ramach Jubileuszowego Roku Ignacjańskiego w Towarzystwie Jezusowym. Wstęp wolny. Zapraszamy!

———————————————————

 • Kalendarz Liturgiczny w tym tygodniu wspomina: 

wtorek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki wiernych 

czwartek - wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana

sobota - pierwsze wspomnienie błogosławionego Stefana Wyszyńskiego, biskupa

Copyright © 2014. All Rights Reserved.