Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży

Ogłoszenia Duszpasterskie

Wniebowstąpienie Pańskie

17 maja 2015

 

 • W sobotę 23 maja, o godz. 21.00 - w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, w naszej świątyni rozpocznie się czuwanie modlitewne, połączone z Mszą św. o północy. W imieniu Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Szczegóły na plakatach.
 • W przyszłą niedzielę 24 maja, podczas Mszy sw. o godz. 11.00, będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii św. dzieci z naszej parafii. Spowiedź dla tych dzieci – w sobotę 23 maja o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci i rodziców.
 • Zgodnie z inicjatywą Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej, dzisiaj po każdej Mszy św., członkowie naszego Parafialnego Oddziału AK, zbierają dobrowolne ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej, rozprowadzając złoty medal z Wizerunkiem Matki Bożej i Kard. Stefana Wyszyńskiego.
 • W imieniu Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej zapraszamy na kolejne spotkanie, w najbliższy czwartek, 21 maja, o godz. 12.00, w kaplicy św. Judy Tadeusza. Pani dr Elżbieta Wójcik mówić będzie o „Znaczeniu miłości w życiu człowieka”.
 • Nasz parafialny Oddział Akcji Katolickiej, organizuje jednodniową autokarową pielgrzymkę na Podlasie. Wyjazd 20 czerwca br. Koszt udziału – 60 zł. Zapisy w Kancelarii Parafialnej. Szczegółowe informacje w gablocie.
 • Na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu, w ubiegłą niedzielę zebraliśmy 6350 zł. Pieniądze te przekazaliśmy na konto pomocy. Dziękujemy ofiarodawcom za zrozumienie i hojne serce.
 • W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, prosimy parafian o zgłaszanie w zakrystii adresów noclegów dla naszych Gości.
 • Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dziś tacę na fundusz Światowych Dni Młodzieży.
 • Zachęcamy również do przekazywania 1% na potrzeby naszej parafii. Zebrane w ten sposób pieniądze w całości przeznaczymy na parafialną organizację Światowych Dni Młodzieży. Wszystkie informacje znajdują się na plakatach i ulotkach.
 • Zapraszamy do lektury kolejnego nr biuletynu W AKCJI wydawanego przez działające przy naszej parafii Jezuickie Centrum Społeczne.
 • Jutro przypada 500 rocznica urodzin św. Feliksa z Kantalicjo – patrona Zgromadzenia Sióstr Felicjanek.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.