Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży

Ogłoszenia Duszpasterskie

12 Niedziela Zwykła

21 czerwca 2015

 

 • Informujemy, że w okresie wakacyjnym, w lipcu i sierpniu, nie będzie niedzielnej Mszy św. dla przedszkolaków, w domu parafialnym o godz. 12.15 oraz Mszy św. o godz. 17.00.
 • Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna we wtorki w godz. od 16.00 do 18.00 i w piątki w godz. od 10.00 do 12.00.
 • W najbliższym czasie zakończą swą pracę w naszej parafii O. Jarosław Kuffel i O. Waldemar Kobyliński. Serdecznie dziękujemy Im za ofiarną posługę kapłańską w naszej parafii. Życzymy Im Bożego błogosławieństwa w dalszej pracy.
 • W środę 24 czerwca, w kalendarzu liturgicznym przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 • Zapraszamy tego dnia dzieci i młodzież, na Mszę św. o godz. 18.30, na zakończenie roku szkolnego.
 • Z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom oraz dzieciom i młodzieży życzymy udanych wakacji i dobrego wypoczynku.
 • Dzieci ze scholi wraz z Siostrami katechetkami, zapraszają dzisiaj po każdej Mszy św. na "Kiermasz Ciast". Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego do Karpacza, dzieci z naszej parafii. Dziękujemy za wsparcie i pomoc.
 • W najbliższą sobotę, 27 czerwca o godz. 11.00, w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej, ks. abp Celestino Migliore, Nuncjusz Apostolski, udzieli święceń diakonatu i prezbiteratu, naszym młodszym współbraciom jezuitom. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.
 • Również w sobotę, 27 czerwca o godz. 17.00, w kaplicy św. Judy Tadeusza zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie roku pracy wspólnoty Drogi Ikony. Po Mszy św. – poświecenie i wystawa Ikon. W niedzielę – wystawa Ikon w kościele. Zapraszamy do udziału.
 • Nasze Parafialne Centrum Światowych Dni Młodzieży nadal zaprasza do udziału w przygotowaniach do ŚDM - wolontariuszy, w tym lekarzy, pielęgniarki, informatyków, tłumaczy – wszystkich chętnych.
 • Zwracamy się również z gorącą prośbą o zgłaszanie w zakrystii adresów noclegów dla pielgrzymów, którzy przybędą do Warszawy na ŚDM, w lipcu przyszłego roku. Dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.