Kochani

     Bardzo wszystkim dziękuję za całe tych 6 tygodni przygotowań do pikniku. To naprawdę bardzo szybkie tempo. Udało nam się i uważam, że możemy być z siebie dumni. Stworzyliśmy wspaniały zgrany zespół. Praca z Wami to była dla mnie wielka przyjemność. Wszyscy byli bardzo zaangażowani, jedni wspierali drugich i każdy szczerze chciał, żeby to wspólne dzieło się udało. To było widać dzisiaj w trakcie samego pikniku. Pozytywną energię czuło się wszędzie i to, że wszyscy włożyli dużo serca w to wydarzenie.

    Wszyscy byliście wspaniali. Prowadzenie na scenie było bardzo profesjonalne. Schola uruchomiona przez Paulinę i poprowadzona przez Grześka zaprezentowała się wspaniale. Promyki jak zwykle dały świetny koncert. Mieliśmy też mile niespodzianki jak na przykład występ Pedro De Gevary, którego nie był w scenariuszu a tak fajnie zbudował atmosferę swoim występem.

     Dzięki piknikowi odkryliśmy dla parafii tyle ciekawych talentów. Myślę, że to duża wartość, że mogliśmy się poznać i podzielić swoimi zainteresowaniami.

Będzie jeszcze czas, żeby na chłodno podsumować piknik. Na dzisiaj najważniejsze, że wszyscy wspaniale się bawili i że mogliśmy być razem we wspólnym działaniu.

     Jeszcze raz wszystkim dziękuję i do zobaczenia przy kolejnym wspólnym dziele.
Napewno za rok ale może wcześniej ;-)

                                                                                                  Karol Zakroczymski

 

2017 061

Fot.: Karol Zakroczymski

Copyright © 2014. All Rights Reserved.