Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży

Ogłoszenia Duszpasterskie

3 Niedziela Wielkanocna

15 kwietnia 2018

 

  • W minioną niedzielę, w naszej świątyni Młodzież przyjęła sakrament bierzmowania. Ponadto w naszej parafii dobiega końca kurs przedmałżeński oraz trwają przygotowania do I Komunii św., która odbędzie się w sobotę 12 maja.
  • We wtorek o godz. 19.15, w sali św. Stanisława Kostki, odbędzie się kolejne spotkanie organizacyjne Parafialnego Pikniku Rodzinnego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w przygotowania
  • W każdą środę podczas Mszy św. o godz. 8.00, modlimy się za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego. Dziękujemy Wam wszystkim za hojne wspieranie naszego dzieła duszpasterskiego.
  • W środę o godz. 18.15 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Zachęcamy parafian do udziału w czwartkowej, całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni.
  • W czwartek o godz. 18.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Naszej Ojczyzny. Do wspólnej modlitwy zaprasza nas Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.
  • W piątek, po wieczornej Mszy św. – modlitwa - Medytacje pod Krzyżem.
  • Informujemy, że dzisiaj brat Romuald, kończy pierwszy etap swej formacji zakonnej w naszej wspólnocie. Od jutra podejmie nowe zadania w naszym domu zakonnym i przy sanktuarium Matki Bożej w Świętej Lipce. Serdecznie dziękujemy Mu za jego posługę we wspólnocie zakonnej i pomoc w kościele. Życzmy Mu opieki Matki Bożej Świętolipskiej.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.