Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

20 maja 2018

 

  • Przygotowujemy się do Parafialnego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się w niedzielę 10 czerwca, na obiekcie sportowym przy ul. Kazimierzowskiej. Już dzisiaj zapraszamy naszych parafian, rodziny i dzieci do wspólnego świętowania.
  • Z tej racji, dzisiaj po każdej Mszy św., zbieramy dobrowolne ofiary na pokrycie wydatków związanych z piknikiem.
  • W najbliższy wtorek, 22 maja po Mszy św. o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy na nią liderów poszczególnych grup i wspólnot.
  • W sobotę 26 maja, przypada Dzień Matki.
  • W przyszłą niedzielę 27 maja, podczas Mszy św. o godz. 11.00, będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii św. dzieci z naszej parafii. Spowiedź dzieci rocznicowych – w piątek o godz. 16.00 w kościele. Zapraszamy dzieci i rodziców.
  • Również w przyszłą niedzielę, dzieci ze scholi i nasi ministranci po każdej Mszy św., będą zbierać dobrowolne ofiary do puszki na potrzeby duszpasterskie Liturgicznej Służby Ołtarza i dofinansowanie wakacji w Krynicy Morskiej.
  • W niedzielę 3 czerwca, przypada XI Święto Dziękczynienia. O godz. 8.00 - z Placu Piłsudskiego wyruszy procesja do Świątyni Opatrzności Bożej, gdzie o godz. 12.00 zostanie odprawiana uroczysta Msza św. z udziałem Episkopatu Polski.
  • W sobotę, 16 czerwca organizujemy jednodniową, autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie. Koszt udziału – 80 zł. Zachęcamy parafian do udziału. Zapisy: w niedzielę w zakrystii, w tygodniu – w kancelarii parafialnej.
  • Nabożeństwo Majowe do końca miesiąca - o godz. 18.00.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.