Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży

Ogłoszenia Duszpasterskie

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

20 maja 2018

 

  • Przygotowujemy się do Parafialnego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się w niedzielę 10 czerwca, na obiekcie sportowym przy ul. Kazimierzowskiej. Już dzisiaj zapraszamy naszych parafian, rodziny i dzieci do wspólnego świętowania.
  • Z tej racji, dzisiaj po każdej Mszy św., zbieramy dobrowolne ofiary na pokrycie wydatków związanych z piknikiem.
  • W najbliższy wtorek, 22 maja po Mszy św. o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy na nią liderów poszczególnych grup i wspólnot.
  • W sobotę 26 maja, przypada Dzień Matki.
  • W przyszłą niedzielę 27 maja, podczas Mszy św. o godz. 11.00, będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii św. dzieci z naszej parafii. Spowiedź dzieci rocznicowych – w piątek o godz. 16.00 w kościele. Zapraszamy dzieci i rodziców.
  • Również w przyszłą niedzielę, dzieci ze scholi i nasi ministranci po każdej Mszy św., będą zbierać dobrowolne ofiary do puszki na potrzeby duszpasterskie Liturgicznej Służby Ołtarza i dofinansowanie wakacji w Krynicy Morskiej.
  • W niedzielę 3 czerwca, przypada XI Święto Dziękczynienia. O godz. 8.00 - z Placu Piłsudskiego wyruszy procesja do Świątyni Opatrzności Bożej, gdzie o godz. 12.00 zostanie odprawiana uroczysta Msza św. z udziałem Episkopatu Polski.
  • W sobotę, 16 czerwca organizujemy jednodniową, autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie. Koszt udziału – 80 zł. Zachęcamy parafian do udziału. Zapisy: w niedzielę w zakrystii, w tygodniu – w kancelarii parafialnej.
  • Nabożeństwo Majowe do końca miesiąca - o godz. 18.00.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.