Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży

Ogłoszenia Duszpasterskie

14 Niedziela Zwykła

8 lipca 2018

 

  • Dzisiaj gościmy Ks. Emilio Njeru (Ndżeru) - administratora katolickiego szpitala św. Urszuli w Kenii, gdzie współpracuje z Siostrami Felicjankami. Ks. Emilio dzieli się swoim świadectwem. Po każdej Mszy św. będzie można złożyć dobrowolną ofiarę i w ten sposób wesprzeć afrykańskie misyjne dzieło kościoła.
  • Grupa dzieci z naszej parafii wraz z Siostrami Klaudią i Florentyną oraz z O. Tomaszem, zakończyła wakacyjny wypoczynek w Krynicy Morskiej. Dziękujemy wszystkim za pomoc i dofinansowanie tego wakacyjnego wyjazdu.
  • Informacje o wakacyjnym porządku nabożeństw w naszej świątyni, znaleźć można w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.
  • W sobotę 8 września organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Świętej Lipce. Koszt pielgrzymki – 80 zł. Zachęcamy parafian do udziału. Zapisy: w niedzielę w zakrystii, w tygodniu – w kancelarii parafialnej.
  • Zachęcamy do nabycia za symboliczną złotówkę i do lektury kolejnego numeru pisma - „Nasza Parafia”. Pismo – wyłożone jest pod chórem.
  • Zachęcamy również do czytania prasy katolickiej.
  • W kalendarzu liturgicznym, w środę przypada wspomnienie św. Benedykta, opata, patrona Europy; w czwartek – św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; w piątek – św. Pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta.
  • Wszystkim naszym Gościom oraz Parafianom życzymy dobrego wypoczynku wakacyjnego.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.