Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze

Ogłoszenia Duszpasterskie

3 Niedziela Zwykła

27 stycznia 2019

 

 • Z racji przypadającego w tym roku Jubileuszu 70-lecia naszej parafii, dzisiaj, w niedzielę 27 stycznia o godz. 12.30, ks. Kardynał Kazimierz Nycz odprawi uroczystą Mszę św. Po Mszy św. odbędzie się wspólna agapa. Zapraszamy Was wszystkich do udziału.
 • Dzisiaj wyjątkowo nie będzie Mszy św. o godz. 12.15 dla przedszkolaków.
 • W pierwszy piątek miesiąca, 1 lutego przed południem udamy się z Komunią św. do chorych parafian.
 • Z racji trwającej kolędy, spowiedź pierwszo-piątkowa dla dzieci i młodzieży od godz. 18.00.
 • O godz. 18.30 Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża Świętego, a po Mszy św. medytacje „Pod Krzyżem”.
 • W sobotę 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – tradycyjnie Matki Bożej Gromnicznej. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.00 i 18.30. Na Mszę św. przynosimy świece.
 • Również w sobotę, w Archikatedrze o godz. 16.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św., z okazji Dnia Życia Konsekrowanego. Mszę poprzedzi procesja osób konsekrowanych z Kościoła Seminaryjnego do Archikatedry. Początek o godz. 15.00.
 • W pierwszą sobotę miesiąca, 2 lutego, po Mszy św. o godz. 9.00 -modlitwa do Niepokalanego Serca Maryi.
 • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 8.00 Msza św. Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie z wyjaśnieniem intencji Apostolstwa modlitwy na miesiąc luty.
 • Zachęcamy parafian do udziału w czwartkowej, całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni.
 • Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w środę, 13 lutego i trwać będzie do połowy kwietnia. Szczegółowe informacje na plakatach i na stronie internetowej parafii. Zapraszamy zainteresowane pary narzeczonych.
 • W piątek o godz. 18.30 Msza św. Drogi Ikony. Po Mszy św., w kaplicy św. Judy Tadeusza – wystawa będąca owocem semestralnej pracy uczestników kursów i warsztatów ikonograficznych.
 • Wspólnota Młodych „Szczep” zaprasza na spotkanie z Katarzyną i Karionem, wiernymi Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego, na temat: „Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o prawosławiu, ale boisz się zapytać”w środę, 30 stycznia, o godz. 19.30, w Domu Parafialnym w sali św. Stanisława Kostki. Szczegóły na plakatach przy wejściu do kościoła.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.