Jezuici
Kościół

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika

ul. Św. Szczepana 1
02-568 Warszawa
Polska

Ołtarz
Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży
Previous Next Play Pause
Jezuici Jezuici
Kościół Kościół
Ołtarz Ołtarz
Wnętrze Wnętrze
Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży

Ogłoszenia Duszpasterskie

4 Niedziela Wielkiego Postu

11 marca 2018

 

  • „Kochać Życie” – to temat rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczną się w naszej parafii w przyszłą niedzielę. Rekolekcje wygłosi O. prof. Zbigniew Kubacki SJ, Rektor PWT Bobolanum w Warszawie.
  • W najbliższy wtorek, 13 marca przypada 5. rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Tego dnia o godz. 17.30, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie zostanie odprawiona Msza św. z udziałem Episkopatu Polski, pod przewodnictwem Nuncjusza Apostolskiego w Polsce, ks. abpa Salvatore Penacchio. Zapraszamy parafian do udziału w tej uroczystości.
  • Dzisiaj o godz. 15.30 - kolejna Msza św. inicjacyjna, dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w naszej parafii. Zapraszamy do udziału wszystkich rodziców i dzieci.
  • Wyjątkowo w najbliższy poniedziałek, 12 lutego, po Mszy św. o godz. 18.30, odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy do udziału w niej liderów poszczególnych grup i wspólnot.
  • W najbliższy czwartek o godz. 17.15, odbędzie się kolejne spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • Również w czwartek o godz. 19.15., w sali św. Stanisława Kostki, odbędzie się kolejne spotkanie organizacyjne Parafialnego Pikniku Rodzinnego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do pomocy w organizacji i przygotowaniu.
  • W Wielkim Poście, zachęcamy do udziału w czwartkowej, całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni oraz do nawiedzania Kościołów Stacyjnych stolicy.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.